Směr od Ostrova

Jedete-li od Ostrova, vjedete do Karlových Varů a pokračujete po městském průtahu směrem na Cheb, Sokolov. Pojedete po průtahu 3.5 km až k výjezdu na Nejdek, Novou Roli či městskou čtvrť Stará Role, silnice II.třídy č.220. Po výjezdu z průtahu se po 150 metrech dostanete ke kruhovému objezdu. Prvním výjezdem vjedete do ulice Počernická a po 90 metrech odbočíte doleva do ulice Nad Dvorem. Pojedete po této ulici a po cca 150 metrech se budete držet vpravo po hlavní silnici. Po dalších 70 metrech odbočte vlevo do ulice Janáčkova. Po dalších 90 metrech je mezi domy po pravé straně příjezdová cesta do areálu. Přímo proti Vám je budova, v níž nyní sídlí naše firma. Vchod do budovy je z kratší strany po Vaší pravé ruce (při pohledu z příjezdové cesty).

Jelikož parkovací místa uvnitř areálu jsou vyhrazena pro potřeby jednotlivých firem, doporučujeme zaparkovat poblíž panelových domů v Janáčkově ulici a dorazit k nám pěšky.

 

Nebo můžete zkusit štěstí přes vyhledávač trasy. Dovolujeme si však upozornit, že automaticky plánovaná trasa nemusí plně odpovídat zhora uvedenému popisu.