Směr od Plzně

Jedete-li od Plzně, projedete nejprve karlovarskou čtvrtí Doubí až na křižovatku u řeky Ohře, kde přejedete přes Doubský most a pojedete stále po hlavní silnici směrem na Prahu, Jenišov. Po 1.4 km přijedete na kruhový objezd u obchodního domu Globus. Z kruhového objezdu vyjedete prvním výjezdem směrem na Prahu, Karlovy Vary a napojíte se na městský průtah, rychlostní komunikaci R6. Pojedete po průtahu asi 3,3 km až k výjezdu  na Nejdek, Novou Roli či městskou čtvrť Stará Role, silnice II.třídy č.220. Po výjezdu z průtahu tento obloukem nadjedete a po 350m dojedete ke kruhovému objezdu. Prvním výjezdem vjedete do ulice Počernická a po 90 metrech odbočíte doleva do ulice Nad Dvorem. Pojedete po této ulici a po cca 150 metrech se budete držet vpravo po hlavní silnici. Po dalších 70 metrech odbočte vlevo do ulice Janáčkova. Po dalších 90 metrech je mezi domy po pravé straně příjezdová cesta do areálu. Přímo proti Vám je budova, v níž nyní sídlí naše firma. Vchod do budovy je z kratší strany po Vaší pravé ruce (při pohledu z příjezdové cesty).

Jelikož parkovací místa uvnitř areálu jsou vyhrazena pro potřeby jednotlivých firem, doporučujeme zaparkovat poblíž panelových domů v Janáčkově ulici a dorazit k nám pěšky.

 

Nebo můžete zkusit štěstí přes vyhledávač trasy. Dovolujeme si však upozornit, že automaticky plánovaná trasa nemusí plně odpovídat zhora uvedenému popisu.